0212 876 04 37-38 info@marmarakavaklikent.com

BİZ BEYLİKDÜZÜNÜN EN GÜZEL YERİNDEYİZ…

Marmara Kavaklıkent Sitesi Toplu Yapılar Yönetimi;

Sitemiz Beylikdüzü Sahiline bakan, 45.000 m2 alan üzerine kurulu 22 Blok Apartman ve 902 daireden oluşan,Kooperatifler tarafından oluşturulmuş üst birlik tarafından projelendirilen, Alt yapısı yapılan, inşaatları Kooperatifler tarafından bitirilip 10.07.2010 tarihinde düzenlenen ilk genel kurul toplantısında 634 sayılı Kat Mülkiyet Yasası gereği Tapuya işlenmiş Yönetim Planımız doğrultusunda kurulmuştur.

Amacımız Sitemizde bulunan Apartman Yönetimlerinin el- ele verip yüzlerce aile ile çağdaş bir yaşam alanı oluşturmak, çocuklarımıza ve yaşayanlarımıza sosyal aktivite imkânları sunabilmek, Eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve site sakinlerimize güvenli, huzurlu, sosyal ve çağdaş bir yaşam alanı sağlamaktır.

Sitemiz yönetimi, sakinlerimizin talep ve gereksinimlerine yönelik çalışmalara öncülük etmekte, sitemiz içinde ve dışında temel gereksinimleri karşılamak üzere gerekli tesisleri kurmak, işletmek, yerleşim bölgemizi ağaçlandırmak, sağlıklı alanlar oluşturmaya katkı sağlamak, mevcut imkânları zorlayan çağdaş bir kentte oturma isteğinde olan tüm apartmanlarımıza eşit hizmet verme güdüsündedir. Bilindiği gibi toplu konutlarda başarı üst yapı ve alt yapı çalışmalarının eş zamanlı bitirilmesi ile sosyal yaşama verilen önem ile değer kazanılır. Tüm zorluklara rağmen Sitemizin Alt ve Üst yapıları bitirilmiştir.

Deprem Yönetmeliğine uygun Üniversiteye Zemin Etütleri yaptırılmış ve Bakanlık nezdinde raporları onaylatılarak alınmıştır. Beton numuneleri titizlikle her kattan karot yardımıyla örnekler alınıp rapor haline getirilmiştir. Tüm bu raporlar apartmanlarda ve Site arşivinde muhafaza altına alınmıştır. Apartmanlarımızda Isı Yalıtım ve Drenaj Çalışmaları yapılmış ve tamamlanmıştır.

Sitemiz; 7/24 Çalışan güvenlik sistemine kavuşturulmuş. Fiber optik altyapı kablosu çekilmesiyle ve Apartmanlardaki kamera sistemlerinin kurulmasıyla birlikte apartmanlarımızın dört bir tarafları ve giriş – çıkışlarını kayıt altına alınmış olacaktır. Sitemizin sosyal ihtiyacını karşılayabileceği çok amaçlı Sosyal Tesisi sitemize ve bölgeye hizmet verecektir. Yönetim olarak bizler gücümüzü ve enerjimizi Siz değerli site sakinlerimizden alıyoruz.

Tüm zorlukları Siz değerli Site Sakinlerimizle aştık ve sizleri Beylikdüzü’nde Örnek Toplu Yaşam Alanı, komşuluk ilişkilerini geliştirmeye önem veren tüm site sakinlerini el- ele gönül-gönüle bizlere yardımcı olmaya davet ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle…

Marmara Kavaklıkent Sitesi Toplu Yapılar Yönetim Kurulu